Baskısız siparişleriniz, stok teyidi ve banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin müşteriye ye uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı sizin istediğiniz veya anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Duvar saati gibi kırılma riski olan ürünler Yurtiçi Kargo tarafından taşınmaktadır, eğer size ulaşan ürünlerde kırık söz konusu ise kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Kampanya indirimleri veya genel indirim ile bedelsiz kargo gibi kampanyalar aksi belirtilmedikce birleştirlemez, müşteri bu kampanyanın sadece birinden faydalanır.